Djembe, dżamba


Djembe

Djembe wysokiej jakości

Djembe

Dun-Dun

Djembe, Dun-dun, balofon,

Djembe podwójne wiązania, producent Unique Brands, dżemba, dżembe, djamba, djambe, jembe, tam tam, tam-tam

Djembe z koziej skóry

Dżembe, Dun-dun, Balafony, Unique Brands, grzechotki z tykwy, grzechotki z trawy. Bębny

Djembe produkowane z koziej skóry, z podwójnymi wiązaniami zapewnia wysoką jakość brzeminie

Do każdej Dżamby dodawana jest gwarancja. dżamby


Djembe 8 cali, Djembe 9 cali, Djembe 10 cali, Djembe 11 cali, Djembe 12 cali, 13 cali, Djemba 14 cali, Afrykańskie Djembe produkowane ręcznie.

Stylowe Djembe


Djembe, Dun-dun, Balafony, Unique Brands, grzechotki z tykwy, grzechotki z trawy. Djembe z afryki, Djembe, grzechotki

Dun-Dun, grzechotki, balafony, balaphony, balofony, balophony, dżamba, dżamby


Unique Brands, producent wysokiej jakości Djembe


Djembe profesjonalne bębny, jembe

Dżambe Instrument wykonany z białego drewna, pokryty kozią skórą. Podwójne wiązanie zapewnia wysoką jakość brzmienia.

Djembe z białego drewna i z podwójnymi wiązaniami, zapenia wysoką jakość brzeminia.


Dżembe, Dun-Dun, balafon, grzechotki, djamba, djambe, jembe, tam tam, tam-tam


Dun-dun, dundun grzechotki z tykwy, grzechotki z trawy, bębny


Grzechotki z trawy, Djembe

Djembe 8 cali, Djembe 9 cali, Djembe 10 cali, Djembe 11 cali, Djembe 12 cali, Djembe 13 cali, Djemba 14 cali, grzechotki z tykwy

Dobra Djemba, balofon

Djembe dla profesionalistów

Djembe, dżamba, dżamby

Djembe wytwarzane są ręcznie w Ghanie w Afryce Zachodniej, według tradycyjnych metod. Produkcja odbywa się w przejętych przez naszą firmę manufakturach, co zapewnia nam kontrolę każdego etapu produkcji. Bębny, djamba, djambe, jembe, tam tam, tam-tam

Unique Brands Producent Djembe Djembe
Unique Brands Producent Djembe
Djembe
 
Gwarancja
 
 
       Do każdego zakupionego instrumentu dołączamy kartę gwarancyjna, co zabezpiecza użytkownika przed wadami produkcyjnymi. Prowadzimy również service oraz sprzedaż części zamiennych do naszych instrumentów.
 

       Warunki gwarancji Djembe

1. Unique Brands gwarantuje sprawne działanie instrumentu, na który wydana jest niniejsza karta gwarancyjna, pod warunkiem korzystania z instrumentu zgodnie z przeznaczeniem.
2. Karta gwarancyjna jest ważna, jeżeli sporządzona jest na oryginalnym druku i zawiera następujące dane: nazwę i model produktu, datę sprzedaży, pieczęć i podpis sprzedawcy oraz podpis klienta. Dokonywanie jakichkolwiek skreśleń lub poprawek na karcie gwarancyjnej pociąga za sobą jej unieważnienie.
3. Unique Brands udziela gwarancji na okres 6 miesięcy na skórę djembe oraz 12 miesięcy na drewniany korpus bębna. Realizacja gwarancji odbywać się będzie po przedstawieniu przez klienta karty gwarancyjnej wraz z dowodem zakupu.
4. Wady ujawnione w okresie gwarancji usuwane będą bezpłatnie przez Unique Brands, w możliwie krótkim terminie nie przekraczającym 14 dni, licząc od dnia przyjęcia instrumentu do naprawy.
5. Gwarancja obejmuje wyłącznie wady i uszkodzenia wynikające z przyczyn tkwiących w sprzedanym instrumencie.
6. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikłych z: napraw lub przeróbek produktu, wykonywanych przez Kupującego lub na jego zlecenie, uszkodzeń mechanicznych, innych uszkodzeń wynikłych z niewłaściwego przechowywania i użytkowania instrumentu.
7. Klientowi przysługuje prawo wymiany instrumentu na nowy jeżeli w okresie gwarancji dokonano 4 napraw, a instrDo każdego zakupionego instrumentu dołączamy kartę gwarancyjna, co zabezpiecza użytkownika przed wadami produkcyjnymi. Prowadzimy również service oraz sprzedaż części zamiennych do naszych instrumentów. ument nadal wykazuje wady uniemożliwiające jego użytkowanie.
8. W przypadku wymiany instrumentu na nowy, wolny od wad, zastrzegamy sobie możliwość drobnych odstępstw od jego oryginalnego wyglądu, wynikających ze zmian produkcyjnych.       
Djembe, Dundun, dun-dunDjembe 9 cali, Djembe 10 cali, Djembe 11 cali, Djembe 12 cali, Djembe 13 cali, Djemba 14 cali